Skip links

O nas

Filters Engineering

Filters Engineering jest polskim producentem filtrów do kabin malarskich i lakierniczych. Specjalizujemy się w produkcji filtrów kartonowych i cube paint, które skutecznie zatrzymują szkodliwe dla środowiska cząsteczki lakieru. W ten sposób oczyszczają powietrze, chronią otoczenie i zdrowie.

produkcja

Zobacz, co zyska Twoja firma

przy współpracy z Filters Engineering!

Zdrowe środowisko pracy

Korzystanie z filtrów Filters Engineering ogranicza zanieczyszczanie środowiska. Tym samym każdy zakład stosujący nasze filtry bezpośrednio przyczynia się do ochrony atmosfery, najbliższego otoczenia i zdrowia.

Realizacje zamówień specjalnych

Na życzenie Klientów produkujemy również filtry o niestandardowych specyfikacjach. W przypadku takich cyklicznych zamówień możemy odrazu wyprodukować większe ilości filtrów, a także magazynować je do czasu kolejnego zamówienia. Po to, by kiedy zajdzie potrzeba były zawsze gotowe do wysyłki pod wskazany adres.

Konkurencyjne ceny

Jako rodzinna firma ponosimy małe koszty produkcji. A to przekłada się na konkurencyjne ceny produktów. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom nawet o 30% tańsze filtry.

Duża dostępność w magazynie

Jako polski producent gwarantujemy stałą dostępność standardowych filtrów. Duże stany magazynowe znacznie skracają czas realizacji zamówienia.

Filtry docięte na wymiar

W przeciwieństwie do innych producentów, w Filters Engineering docinamy filtry na wymiar. Wystarczy tylko przekazać nam swoje oczekiwania, a dostarczymy produkt skrojony na miarę.

Brak przestojów i zakład zawsze gotowy do pracy

Ciągłość produkcji, elastyczne podejście i formy dostaw oraz umiejętność dostosowania się do każdego Klienta zapewnia im stały dostęp do potrzebnych filtrów. Każdego dnia. Dzięki temu nie muszą się martwić o niepotrzebne przerwy w pracy i narażać swoich firm na straty.

Szybki czas realizacji, terminowa i oszczędna dostawa

Wysyłka towaru tego samego dnia, w którym przyjęto zamówienie oraz wypracowany system łączenia dostaw gwarantują niskie koszty transportu oraz to, że towar dotrze do Ciebie na czas.

Co wyróżnia nasze filtry?

Filtry Filters Engineering produkujemy z ekologicznych materiałów. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie papier pochodzący z makulatury. Dzięki temu wszystkie nasze filtry są proste w utylizacji.

Dostarczając nasze filtry kartonowe, jako jedyni na rynku zamykamy opakowanie kartonu klejem termotopliwym. Sprawia to, że krawędzie są sztywniejsze i mocniejsze, a sam filtr ma mniejszą możliwość na uszkodzenia podczas transportu.

W przeciwieństwie do produktów konkurencyjnych, które składają się dwóch części, nasze filtry Cube Paint stworzone są z jednej części. Dzięki temu filtr jest łatwiejszy do złożenia. Wystarczy jeden ruch ręką, aby filtr przybrał ostateczny kształt gotowy do włożenia do kabiny lakierniczej.

Zamów filtry

Filtr cube paint

Filtr cube paint

Sześcienny filtr cube paint firmy Filters Engineering stosowany jest najczęściej w lakierniach samochodowych. Unikatowa konstrukcja pozwala na błyskawiczne rozłożenie filtra…

Filtr kartonowy plisowany

Filtr kartonowy plisowany

Filtr kartonowy plisowany firmy Filters Engineering przeznaczony jest do oczyszczania powietrza w lakierniach przemysłowych. Najczęściej lakierniach meblarskich.

Filtr wyciągowy

Filtr wyciągowy

Filtr wyciągowy G3/G4 renomowanej niemieckiej marki Sandler może być używany do wstępnej filtracji w kabinach lakierniczych.

Napisz do nas

Współpraca z nami to korzyści dla Twojej firmy!

Skontaktuj się